Google Plus
logo Kontakt:
ul. Wołoska 82 m. 55  (vis a vis Szpitala MSWiA)
tel.22 425-58-58   kom.501-22-84-88
e-mail: parapsychologia@gmail.com
informacje i zapisy:  pon.-pt:  900-2100,  sob: 900 - 1900

Telepatia

Telepatia- to nie tylko jak się powszechnie uważa - przekazywanie myśli na odległość między osobami powiązanymi pokrewieństwem, uczuciem lub wspólnym zainteresowaniem, lecz również przekazywanie wzruszeń, przeżyć, nastrojów i przeczuć.

Przekaz i odbiór telepatyczny występują nie tylko między osobami sobie bliskimi. Niekiedy myśli i przeżycia telepatyczne są tak silne,że się konkretyzują, przybierają realne kształty tej postaci, od której pochodzą.

W człowieku tkwi jakiś dynamizm, który czasami pod silnym napięciem psychicznym wydziela się na zewnątrz i materializuje. Parapsychologowie takie zjawisko nazywają telepatią.

Tego rodzaju zjawisk nie można tłumaczyć halucynacją lub personifikacją własnych pragnień.

Telepatyczne możliwości, tkwiące w każdym człowieku potencjalnie, można wywołać przez niektóre środki narkotyzujące, przeważnie roślinne.

Indiańskie plemiona Ameryki południowej, mieszkające nad górną Amazonką, znają wiele roślin, z których piją wywar w celu wywołania w sobie stanów paranormalnych. Jedna z takich roślin nazywa się AYA-HUASCA.

Napar z niej wywołuje wizje słuchowe i wzrokowe o charakterze jasnowidztwa oraz percepcje ponadzmysłowe aż do przewidywania pewnych wydarzeń.

Zawsze jednak trzeba pamiętać, że wszelkie wywoływanie w człowieku sił paranormalnych sztucznymi środkami dla innych celów niż naukowe lub lecznicze będzie czymś amoralnym, niegodnym człowieka i szkodliwym dla jego zdrowia.

Źródła:

1.Praca Zbiorowa - Encyklopedia PWN Tom 1-4 Warszawa 1997

2.O.Cz. Klimuszko - "Moje Widzenie świata" Warszawa 1989

Zapłać on-line - kliknij w banner

Pozioma transfery razem 1-nowe-szare