Google Plus
logo Kontakt:
ul. Wołoska 82 m. 55  (vis a vis Szpitala MSWiA)
tel.22 425-58-58   kom.501-22-84-88
e-mail: parapsychologia@gmail.com
informacje i zapisy:  pon.-pt:  900-2100,  sob: 900 - 1900

Seanse na odległość

crystalballhands

Zdjęcia, /choć nie są wymagane, bywają pomocne/ można je przesłać albo pocztą tradycyjną lub e-mailem. Tak samo zagadnienia na seans, czyli tematy, które chcemy poruszyć. Warto napisać czego chcielibyśmy się dowiedzieć – innymi słowy określić swoje oczekiwania względem seansu. Można zadać też uszczegóławiające pytania lub pozostawić tematy otwartymi. Prosiłbym ponadto o podanie daty, godziny /jeśli jest znana/ i miejsca urodzenia  osoby lub osób, których konsultacja ma dotyczyć.

 

 

 

Formy seansu:

- rozmowa telefoniczna (nie ponosisz kosztów rozmowy telefonicznej bez wzgledu czy bedziemy rozmawiać przez telefon stacjonarny czy komórkowy)

- rozmowa poprzez dowolny komunikator internetowy

- odpowiedź na e-mail

- odpowiedź listowna

Czas oczekiwania na odpowiedź e-mail i listowną 2-4 dni roboczych według kolejności zgłoszeń.

Seans w formie telefonicznej lub SKYPE może odbyć się tego samego lub następnego dnia roboczego. Rozmowa telefoniczna może odbyc sie na mój koszt czyli to ja oddzwaniam na dowolny telefon stacjonarny lub komórkowy w Polsce. Wówczas prosiłbym w zamówieniu to zaznaczyć podając numer na, który mam zadzwonić aby przeprowadzić seans.

Koszt seansu telefonicznego lub poprzez dowolny komunikator - 230 zł

Koszt seansu e-mail lub tradycyjnego  listownego - 320 zł

Procedura wygląda następująco:

  1. Prosiłbym o wysłanie zagadnień na seans e-mailem lub w przypadku nie możności o podanie ich telefonicznie
  2. Zwrotnie potwierdzam i przekazuje dane do dokonania zapłaty za seans /numer konta/. Można także dokonać zapłaty poprzez bezpieczne płatności e-Service S.A. obsługiwane przez Bank PKO BP S.A.kartą płatniczą lub e-przelewem wybierając opcję na dole tej strony.
  3. Wraz z dokonaniem zapłaty proszę o dyspozycje, co do formy seansu a w przypadku rozmowy telefonicznej sugestie terminu dnia i godziny.
  4. Zwrotnie potwierdzam otrzymanie zapłaty oraz terminu rozmowy telefonicznej w przypadku wyboru tej właśnie formy seansu. Jeśli został dokonany wybór odpowiedzi na pocztę e-mail przystępuje do przygotowywania odpowiedzi.

KWESTIE OGOLNE SEANSÓW NA ODLEGŁOŚĆ

Seanse na odległość są przeznaczone głównie dla osób, które z jakichś powodów nie mogą lub nie chcą osobiście przyjść na seans.

Zawsze do przygotowania czy to odpowiedzi pisemnej, e-mail czy rozmowy telefonicznej wcześniej się przygotowuję i wykonuje je z najwyższą starannością.

Nic jednak nie zastąpi spotkania osobistego, które daje i stwarza takie możliwości, jakich żaden seans czy to telefoniczny czy e-mailowy nie da. Zdaje sobię jednak sprawę, że nie zawsze kontakt osobisty z różnych względów jest możliwy. Konsultacje na odległość są przygotowywane i prowadzone indywidualnie z odpowiednim moim przygotowaniem i starannością.

 

Zapłać on-line - kliknij w banner

Pozioma transfery razem 1-nowe-szare