Google Plus
logo Kontakt:
ul. Wołoska 82 m. 55  (vis a vis Szpitala MSWiA)
tel.22 425-58-58   kom.501-22-84-88
e-mail: parapsychologia@gmail.com
informacje i zapisy:  pon.-pt:  900-2100,  sob: 900 - 1900

Praktyka astrologiczna

horoskop2

Do sporządzenia horoskopu zwykle potrzebujemy podstawowych danych urodzeniowych, czyli datę, godzinę i miejsce urodzenia. Te dane wystarczą, aby obliczyć i wykreślić podstawowy diagram w astrologii -horoskop urodzeniowy. Na jego podstawie możemy określić po za cechami charakteru profilu osobowości preferencje zdrowotne lub ich brak, stopień uspołecznienia jednostki.

Możemy zobaczyć jak funkcjonuje sama a jak w grupie. Prześledzić jej progresywny rozwój na różnych etapach życia. Wskazać moment, w, którym aktualnie się znajduje. Pomóc w określeniu uzdolnień, predyspozycji, zainteresowań. Horoskop pozwala także zrozumieć różne konteksty naszych zachowań, postępowań. Potrafi wskazać na przyczyny trudności i niepowodzeń. Umożliwia przewidywanie i planowanie przyszłościowe różnych naszych przedsięwzięć i zamierzeń.

Ułatwia dokonanie najbardziej optymalnego terminu do ich realizacji. Sprawy zdrowotne też są Bogota pokazane w kosmografie osoby - tu jednak trzeba zachować daleko idącą ostrożność gdyż diagnoza należy zawsze do lekarza., choć z sugestii astrologii w tej dziedzinie często i czerpią sami. lekarze.

Korzystam z astrologii także, gdy szukam zaginionych pod warunkiem znajomości dokładnych parametrów urodzenia oraz zaginięcia. Często już na wstępnym etapie pozwala mi zorientować się, co z osobą się stało czy wyszła np. sama wskazuje już na jakieś poszlaki. To z kolei ułatwia np. ukierunkować moją wizję na jakieś już w miarę konkretne tory.

Oczywiście to, co napisałem nie jest regułą, ale często się przydaje i sprawdza. Często ludzie utożsamiają stereotypowo horoskop z tym spotykanym w różnych popularnych czasopismach. Jednak po krótkiej już rozmowie na temat ich kosmogramu orientują się, że to nie to samo. Co nam jeszcze może dąć astrologia na pewno służy większej samoświadomości pozwala zrozumieć swoje i innych zachowania i reakcję. Pozwala przewidywać. ostrzega zadziwia..

Ważnym jest, aby z tego wszystkiego umiejętnie korzystać. Horoskop za nas nie podejmie decyzji, nie weźmie także odpowiedzialności za nasze życie i wybory, jakich dokonamy. Może natomiast być ich cenna wskazówką- sugestią. Często dokładnie wskaże tło problemów, zaniedbań. Umożliwi dotarcie do źródeł naszych niepowodzeń. Pokaże także mocne strony, czyli to, nad czym można i warto pracować. To nie jest tak, że np. dany zawód mamy zapisany w gwiazdach. Z naszych właściwości, czasami jeszcze nierozpoznanych wynika, że na przykład mamy predyspozycje do jednego zajęcia a do drugiego raczej nie. Astrologia pomoże nam to jedynie zobaczyć, odkryć. Natomiast, co my zrobimy z tą wiedzą zależy już od nas. Niesłychanie istotną rzeczą jest, gdy przychodzimy do profesjonalnego astrologa, aby podać dokładną datę, godzinę i miejsce urodzenia. Jak data i miejsce problemów raczej nie sprawiają, to czasami podanie godziny urodzenia nie jest możliwe.

Oczywiście nie przekreśla to możliwości porady. Jednak pamiętać należy, że wówczas trudno, aby była ona dokładna czy bardzo konkretna – szczególnie, jeśli opieramy ją wyłącznie o astrologię. Osobiście stosując inne metody można i trzeba wówczas je zastosować kładąc właśnie na nie większy nacisk. Jeśli natomiast nie znamy dokładnej pory, o, której przyszliśmy na świat lepiej o tym powiedzieć astrologowi, niż wymyślać ja samemu. Ponieważ wówczas obliczony zostanie dokładny horoskop z tym już, że nie nasz... Jak widzimy astrologia wymaga ogromnej precyzji. Rewanżuje się często jednak tym samym. Działa jednak troszkę inaczej niż tarot czy pochodne mu techniki dywinacyjne. Wzajemnie te metody jednak bardzo skutecznie się uzupełniają. Astrologia to ogromny dział wiedzy i sztuki. Jej nauka trwa praktycznie przez całe zawodowo – czynne życie specjalisty, który ją uprawia. Chętnych zapraszam do zapoznania się z podstawami odpowiednim dziale znajdującym się na mojej stronie, przygotowanym na podstawie najlepszej literatury fachowej.

Zapłać on-line - kliknij w banner

Pozioma transfery razem 1-nowe-szare