Google Plus
logo Kontakt:
ul. Wołoska 82 m. 55  (vis a vis Szpitala MSWiA)
tel.22 425-58-58   kom.501-22-84-88
e-mail: parapsychologia@gmail.com
informacje i zapisy:  pon.-pt:  900-2100,  sob: 900 - 1900

FAQ

1. Czy moje prognozy sprawdzają się i w ilu procentach ?

Odpowiedź: Na pewno nie w 100%. Jeśli, ktoś podaje sprawdzalność 100% to mamy do czynienia z szarlatanem i naciągaczem albo z ... Bogiem . Ja szacuję sprawdzalność moich prognoz na poziomie 60-70% w porywach trochę może i więcej. Zresztą trudno to w procentach ustalać bo jednemu sprawdzi się więcej drugiemu mniej. Mam natomiast wielu stałych klientów, którzy szanują mnie za uczciwość, że potrafię powiedzieć czasami nie wiem - tak też może się przydarzyć.

2.Czy nasz los zapisany jest w kartach czy w gwiazdach ?

Odpowiedź: To zależy od wyznawanej filozofii życiowej. Uważam, że nie. Moim zdaniem mamy wolną wole i możliwość dokonywania różnych wyborów oraz wpływu na własne życie i możliwość kształtowania go. Na pewno są okoliczności od nas niezależne czy to na skutek naszych wcześniejszych wyborów bądź przyczyny nieznanej, jednak proponowałbym skoncentrować się zawsze na tym co możemy zrobić, a nie na tym co od nas nie zależy.

3.Jak rozpoznać czy mamy do czynienia z profesjonalistą ?

Odpowiedź: Profesjonalista na pewno nie będzie nas straszył, ani obiecywał rzeczy nierealnych i niemożliwych. Nie będzie posługiwał się językiem dla nas niezrozumiałym. Jego wypowiedzi nie będą samymi tylko ogólnikami, ale będą zawierały jakieś konkrety a cały seans będzie się faktycznie odnosił do naszego życia i bieżących zdarzeń które dzieją się tu i teraz. To co mówi osoba prognozująca powinno być także logiczne i spójne powinien poświęcić nam odpowiednio dużo czasu, a to co mówi będzie dla nas zrozumiałe, udzieli dogłębnych wyjaśnień , jego honorarium będzie proporcjonalne do usługi, którą otrzymamy.

Ludzie często się pytają a z czego Pan wróży i myślą, że im więcej technik tym większy profesjonalista. Nic bardziej mylnego. Sugerowałbym by się pytać o to jakiego typu informacji mogę oczekiwać na seansie, a nie z czego te informacje będą udzielane.

Ważne jest to co otrzymamy, a nie jakimi technikami będzie to uzyskiwane.

4.Czy seans może nie wyjść? Czy karty mogą nie przemówić?

Odpowiedź: Oczywiście, że tak. Ale to wiadomo na początku spotkania i wtedy należy przerwać taki seans od razu nie pobierając za to honorarium. Nie da się na siłę zrobić nic.

Może tak się zdarzyć z wielu powodów i tych będących po stronie potencjalnego klienta jak i po stronie osoby wróżącej czy jasnowidzącej. Czasami klient przychodzi i mówi, że chce tego czy tego się dowiedzieć a karty wręcz "mówią" ,że dana osoba broni się i nie przyjmuje do wiadomości tego co słyszy, pewnie gdzieś głęboko w środku wie, że to prawda ale lęk nie pozwala się z tą prawdą zgodzić więc osoba neguje jeszcze bardziej się zamykając. W takim przypadku prowadzenie seansu nie ma sensu i bezwzględnie należy go przerwać.

5.Czy Wróż bądź Jasnowidz może się pomylić ?

Odpowiedź: Jak każdy normalny człowiek nie jest wyjęty spod prawa błędu.

Natomiast czym innym jest pomyłka a czym innym brak kompetencji ,zdolności itp. Te rzeczy trzeba wyraźnie różnicować, gdyż w parapsychologii bardzo łatwo o nadużycia ponieważ nie sposób na pierwszy rzut oka powiedzieć czy mamy do czynienia z kimś kto faktycznie dar paranormalny posiada czy tylko go sobie przypisuje.

Tak samo łatwo od razu powiedzieć o kimś, że jest naciągaczem bo się pomylił.

Natomiast zdecydowanie można odróżnić czy jesteśmy naciągani i oszukiwani czy nie.

Myślę, że intuicja też nam w tym przypadku powinna posłużyć za pomoc i wskazówkę

6.Czy Wróż bądź Jasnowidz ponoszą odpowiedzialność za to co mówią

i czy możliwe są reklamacje ich usług ?

Odpowiedź: To kwestia umowna.Za to co ja mówię czuje się odpowiedzialny w zakresie tego np. żeby komuś krzywdy tym nie zrobić co , ujawniam itp. Za to biorę odpowiedzialność jak i za uczciwość np. jeśli czegoś nie jestem w stanie się podjąć to się nie podejmuję. Natomiast nie można wziąć odpowiedzialności za trafność gdyż to nie od wróżącego zależy czy się spełni tak dokładnie jak mówi czy nie. W prognozę zawsze jest wpisane ryzyko choć moim zdaniem nie jest ono duże .O tym, że coś się sprawdzi dowiadujemy się najczęściej od klientów, którzy wracają i polecają. Co do reklamacji - uważam ,że są możliwe w przypadku gdy zostaliśmy oszukani bądź wprowadzeni w błąd np. obiecano nam coś czego nie powinno się nam obiecywać np. że dana sprawa będzie mieć na pewno taki wynik, a nie inny i tu błędem jest to "na pewno" to zapewnienie nas .Jeśli ktoś reklamując swe usługi podaje, że jego prognozy sprawdzają się w 100% to ma obowiązek, uwzględnić każdą reklamację a my mamy prawo się w takim przypadku tego domagać.

UWAGI !!!

Pamiętajmy Wróż czy Jasnowidz jeśli jest profesjonalistą wiele nam może pomóc, ale życia za nas nie przeżyje. Odpowiedzialności za nasze życie, decyzje, wybory nie weźmie. Może nas ostrzec pokazać, że np. nie w tym kierunku idziemy, że droga obok jest bardzie bezpieczna itd. Może dać różne sugestie swoje wskazówki ale za decyzje wyboru związane z własnym życiem odpowiedzialność ponosimy my.

Zapłać on-line - kliknij w banner

Pozioma transfery razem 1-nowe-szare