Witam Państwa na mojej stronie!

DSCF8086

Zapraszam do zapoznania się z moją profesjonalną ofertą oraz informacjami zawartymi na tej stronie. Przygotowując ją merytorycznie korzystałem z wielu cennych źródeł, które przytaczam na końcu każdej podstrony oraz podaję w Bibliografii. Część materiałów min. o kartach tarot ale także i inne są moimi autorskimi tekstami. Sukcesywnie bedę także przybliżać warsztat swojej pracy. Stawiam na talent, wiedze, umiejetności, doswiadczenie. Zawsze stosuje indywidualne podejście do każdej sprawy, każdego przypadku.

Po raz pierwszy z kartami tarota i parapsychologią zetknąłem się w 1988 roku. Wtedy tak trochę dla zabawy rozpocząłem stawianie kart tarota znajomym. Wielkie moje zdziwienie nastąpiło, gdy po kilku tygodniach a potem i miesiącach wracali do mnie twierdząc, iż wróżba owa się sprawdziła. Ludzie byli mocno zdumieni, wówczas mało kto słyszał o kartach Tarot.

Namawiano mnie bym zajął się tym na poważnie, że może faktycznie mam jakiś dar. Jako osoba mocno trzymająca się realiów zignorowałem ich sugestie i dalej wykonywałem wyuczony zawód ekonomisty, którego szczerze mówiąc nie znosiłem, nigdy do niego nie wróciłem i z pewnoscią juz nie wrócę

Przełom nastąpił w 1991 roku gdy moi znajomi podsyłali mi swoich znajomych i tak w końcu we wrześniu 1993 roku oficjalnie rozpocząłem swoją profesjonalną drogę związana z parapsychologią, która trwa do dziś.

W 1995 roku opublikowano pierwsze artykuły na temat mojej pracy. W kolejnych latach pisała o mnie WRÓŻKA 8/97 i 10/1997, Czwarty Wymiar 07/1998, Super Express, Przyjaciółka, Tina , Na Żywo i inne. Wielokrotnie byłem gościem audycji radiowych i telewizyjnych  min. dwukrotnie w programie TVP 2 „Herbatka u Tadka” oraz dwukrotnie w programie TVN „Teraz My”. W latach 1996 – 1999 współpracowałem z jedną z warszawskich agencji detektywistycznych, którą wspierałem w zakresie poszukiwań oraz rozwiązywania różnych spraw ukrytych…

Swoja praktykę prowadzę nieprzerwanie do dnia dzisiejszego i po tych latach mogę już z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że niewiele już jest mnie chyba w stanie zadziwić… Po prostu wiele już widziałem i „z tej i nie z tej ziemi…”. Prowadze kursy warsztaty i szkolenia w zakresie kart o tajemniczej nazwie Tarot.

Jako jedna z niewielu osób łączę gruntowną wiedzę interdyscyplinarną, 24- letnie praktyczne doświadczenie w pracy z kartami tarot. Nie współpracuję z żadnymi portalami ani serwisami typu "audiotele", które przynoszą nam wszytskim więcej szkody niż pożytku.

 

Krótkie myśli:

Kiedy odczytuje karty Tarot , nie zamierzam wcale odkryć i przewidzieć „co się wydarzy w przyszłości”, próbuję natomiast zrozumieć obecnie działające rytmy i wzory zachowań, po to żeby w życiu pytającego zapanowała harmonia a nie bałagan.

Tarot  bardzo mi w tym pomaga. Wróżka głównie poprzez analizę i syntezę kart tarota dociera do pytającego , który  powinien być wewnętrznie otwarty. W innym przypadku wróżenie z kart tarot lub innych nie ma sensu.

Moim celem nie jest wróżenie w rodzaju "Brunet wieczorową porą...".Chodzi o zdobycie konkretnych wskazówek lub podpowiedzi by korzystający na własną odpowiedzialność mógł tak pokierować własnym postępowaniem aby odnieść zamierzony i planowany pozytywny skutek dla siebie samego.

Wróżenie jest próbą zdobycia wiedzy o przeszłości teraźniejszości  i przyszłości o przyczynach i prawdopodobnych skutkach. Tarot jest w tym bardzo pomocny a wróżka lub tarocista nieocenionym przewodnikiem.

Wstecz

Login

Wstecz Menu

Koszyk

JTouch Mobile Template for Joomla (c) 2011 - 2013 JtouchMobile.com